• sklep »
  • Polecamy »
  • KIWI WALKER Frisbee treningowe pływające niebieskie 22cm L

KIWI WALKER Frisbee treningowe pływające niebieskie 22cm L

69.00 zł

Dostawa: wysyłka towaru: 1-2 dni robocze

Informacje o produkcie:

KIWI WALKER Frisbee pływające niebieskie 22cm L

Kiwi Walker TPR Rubber Frisbee  to trwała, lekka, pływająca na powierzchni wody zabawka treningowa dla zwierząt.

Zabawy treningowe z psem:

- Aportowanie - mocno angażuje mięśnie szyi, barków, bioder i pleców psa.
- Przeciąganie - wyzwala w psie pokłady nadmiarowej energii, uwalnia z mięśni skurcze stresowe, pracują głównie mięśnie szyi, barków oraz pleców.
- Podskoki i biegi - poprawiają kondycję ruchową psa oraz dotlenienie mięśni i mózgu, zaangażowane są wszystkie mięśnie, a szczególnie mięśnie szyi, barków, pleców i łap.
- Pływanie - angażuje wszystkie mięśnie psa.

Oprócz aktywności fizycznej psa, zabawki KIWI WALKER budują więź i kontakt psa z właścicielem, podtrzymują u psa motywację do zabawy, wzmacniają satysfakcję z treningu i tworzą pragnienie kolejnej zabawy.

BEZPIECZNY, PŁYWAJĄCY MATERIAŁ - trwała, lekka, elastyczna, gęsta, piankowa 100% guma TPR, bezzapachowa, nietoksyczna, nieszkodliwa dla dziąseł i zębów psa. Unosi się na powierzchni wody, jest dobrze widoczna z dużej odległości. Pies podczas zabawy wbija w zabawkę zęby pozostawiając w niej ślady.

Zabawka KIWI WALKER nie jest gryzakiem. Nie zaleca się pozostawiania psa samego z zabawką. Po każdej sesji należy schować zabawkę, aż do kolejnego treningu.

Uwaga: Żadna zabawka nie jest niezniszczalna. Nadzoruj swoje zwierzę podczas zabawy z zabawkami. Regularnie czyść i sprawdzaj stan zabawek, czy nie są uszkodzone, aby uniknąć ewentualnego zranienia zwierzęcia lub połknięcia przez niego jakiejś części zabawki.


Waga:
204 g
Wymiar:
22 x 3,5 cm
Kolor:
niebieski
Materiał:
100% guma piankowa TPR

Producent:
KIWI WALKER

Podobne produkty Zobacz więcej »

Copyright © 2020 Sklep dla zwierzaków Animondo.pl Sklepy internetowe: