Szelki dla psa XL do 90 cm MIĘKKA taśma

Kolor:
45.00 zł 33.00 zł

Dostawa: wysyłka towaru: 1-2 dni robocze

Informacje o produkcie:

Szelki dla psów dużych ras wykonane z miękkiej, delikatnej  dotyku taśmy

Posiadają regulacje obwodu klatki piersiowej w zakresie: 70-90 cm

Szerokość taśmy: 25 mm

Szelki mają duży zakres regulacji, dzięki czemu rosną razem z pupilem.

Nie uciskają gardła, nie powodują ewentualnych uszkodzeń krtani czy kręgosłupa. Dokładnie obejmują korpus zwierzęcia ułatwiając prowadzenie go na smyczy. Wygodne do zakładania, nie podduszają psa przy szarpnięciach i ciągnięciu.

Polecamy je pieskom w każdym wieku, a szczególnie młodym i tym, które mają już swoje lata. Obroża nawet ta najlepsza i najbardziej komfortowa nie jest dla psa tak bezpieczna i wygodna jak szelki.

W szelkach zapewniamy psu komfort i bezpieczeństwo podczas spaceru, który staje się przyjemnością zarówno dla czworonoga jak i właściciela.

Szelki wykonane są miękkiej i elastycznej taśmy nylonowej, o trwałych kolorach, nie chłonącej zapachu, nie powodującej odparzeń u psa. Szelki są delikatne w dotyku.

Zapinane są na grzbiecie przy pomocy specjalnej zatrzaskowej klamry, nad którą znajdują się uchwyty umożliwiające szybkie przypięcie smyczy do szelek. Zatrzaski plastikowe szelek wykonane są z mrozoodpornego materiału, a okucia łączące wykonane są ze stali o podwyższonej wytrzymałości, pokrytej grubą powłoką antykorozyjną dzięki czemu szelki są bardzo wytrzymałe.

Szelki dostępne w kolorach: czerwonym, czarnym, granatowym, jasno fioletowym i różowym
Producent:
FUSS-DOG

Copyright © 2019 Sklep dla zwierzaków Animondo.pl Sklepy internetowe: