ZABAWKA małego psa PULLER Mini 18cm APORT 2szt

Dostawa: wysyłka towaru: 1-2 dni robocze

49.00 zł

Informacje o produkcie:

PULLER zabawka dla psa Mini 18cm

Pomoc treningowa Puller Mini dla małych psów

 

Puller to uniwersalne wyposażenie treningowe dla Twojego psiaka. Jest to zestaw dwóch ringów wykonanych z polimerowego tworzywa. Posiadają wiele zalet, dzięki czemu staną się Waszym częstym towarzyszem spacerów i zabaw.

Puller jest wykonany z pianki, jest lekki i świetnie unosi się na powierzchni wody. Ponadto nie nadwyrężysz swojego ramienia przy jego noszeniu lub przy zabawie. Nie musisz także martwić się o psie zęby i dziąsła ponieważ tworzywo, z którego wykonany jest Puller z pewnością ich nie uszkodzi, bowiem nie tworzy ostrych krawędzi ani zadziorów.

Puller nadaje się do biegania i aportowania, motywuje do skakania i oczywiście do ulubionego przeciągania. Dzięki Pullerowi oraz zestawowi tych trzech prostych ćwiczeń, w ciągu zaledwie 20 minut zapewnisz psu świetny trening stanowiący odpowiednik 5km biegu lub aż 2 godzin zabawy piłką!

 

Puller Mini przeznaczony jest dla małych piesków takich jak Pomeranian, Yorkshire Terrier, Mops i Chihuahua. Dla Jack Russel Terrierów, ze względu na ich mocny uścisk szczęk polecamy Puller Standard. Puller Mini doskonale nadaje się również do zabawy ze szczeniętami.

 

Jak bawić się z psem i Pullerem?

Wybierz miejsce. Puller to świetna zabawka do aportowania, skakania i przeciągania. Podczas zabawy wyzwala w Tobie i Twoim psiaku pokłady energii, stąd ważne jest aby do zabawy zapewnić odpowiednią przestrzeń. Polecamy wybrać bezpieczne miejsce na świeżym powietrzu, bowiem szalona zabawa w domu może trochę nabałaganić w domu.

 

3 podstawowe ćwiczenia to bieganie za Pullerem i jego aportowanie, skakanie i przeciąganie. Są one ściśle ze sobą powiązane i dzięki nim zapewniasz psu harmonijny rozwój mięśni. Jeśli Twój psiak uwielbia bieganie możesz przeznaczyć więcej czasu na to ćwiczenie. Warto jednak pamiętać by minimum 1/3 czasu zabawy poświęcić na pozostałe ćwiczenia dla równomiernego rozwoju muskulatury.

 

Używaj 2 ringów - dzięki temu Twój pies będzie mógł rozwijać się nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Zmienne skupianie uwagi na przedmiotach pozwoli rozwinąć umiejętność koncentracji. Naprzemienne korzystanie z dwóch ringów wydłuży żywotność zestawu nawet do 6-9 miesięcy.

Puller jest pomocą treningową, a nie zabawką do żucia. Zabawa Pullerem powinna przebiegać pod nadzorem. Jeśli zauważysz, że Twój psiak z zaangażowaniem przeżuwa ring, wyraźnie w celu jego destrukcji, odwróć jego uwagę drugim ringiem. Dzięki temu podtrzymasz i zwiększysz tempo zabawy. Tym sposobem utrzymasz efektywny trening i jednocześnie uchronisz zabawkę przed zniszczeniem.

Zakończenie zabawy Pullerem Po ukończonej zabawie najbezpieczniej jest przechowywać Pullera poza psim zasięgiem. Nie powinieneś zostawiać Pullera psu do samodzielnej zabawy. Pamiętaj, że Puller nie jest gryzakiem lecz pomocą treningową do ekscytującej zabawy.

 

Rozmiar: Mini - wymiary 19cm x 2,3cm

Orientacyjna waga: 2 x 70g

Kolor: fioletowy

Dostępne rozmiary

Mini - wymiary 18cm x 2,3cm 
Midi - wymiary 20cm x 3cm 
Standard - wymiary 28cm x 4,3cm 
Maxi - wymiary 28cm x 7,3cm


Zalety zabawki Puller:

- zestaw 2 sztuk to doskonała pomoc treningowa 
- zabawa z Pullerem to doskonałe ćwiczenia dla wszystkich mięśni
- całkowicie bezpieczny dla psich zębów i dziąseł 
- lekki i niezwykle mocny 
- pływa, wysoko unosząc się nią powierzchni wody 
- świetnie toczy się po podłożu 
- doskonały do zabawy ze szczeniętami 
- wykonany z polimeru (nie z gumy!) dzięki czemu jest bezzapachowy i nietoksyczny

Producent:
Collar

Copyright © 2019 Sklep dla zwierzaków Animondo.pl Sklepy internetowe: